476

Výučba

Naše jazykové kurzy zameriame na vaše osobné potreby či pre potreby povolania. Vyučujeme individuálne aj celé firmy s možnosťou jazykového kurzu priamo u vás. Vyučujeme jazykové kombinácie angličtina, nemčina a slovenčina pre cudzincov.

Naučíme vás nový jazyk aby ste sa mohli dohovoriť na vašej dovolenke, dostať povýšenie v práci alebo byť schopný viesť konverzáciu s vašimi príbuznými z iných krajín.

Objednajte jazykový kurz pre seba alebo do firmy už teraz

JAZYKOVÁ VÝUČBA

Individuláne jazykové kurzy
Chcete ísť pracovať alebo študovať do nemecky hovoriacej krajiny a potrebujete kvalitnú jazykovú prípravu alebo už pracujete v zahraničí a chcete sa zdokonaliť v jazyku? Potom sú tu pre Vás naše individuálne jazykové kurzy zamerané na Vaše povolanie (pre zdravotné sestry, lekárov, strojárov, zváračov, opatrovateľky a pod.)
Firemné jazykové kurzy
Ponúkame spracovanie učebných plánov podľa potrieb firmy, lektori môžu dochádzať do firmy, pravidelná kontrola výsledkov a testovanie.
Špecializované kurzy
Medzi najbežnejšie patria: obchodná nemčina, management, obchodná korešpondencia, obchodné rokovanie, kurz pre asistentky a recepčné, marketing, účtovníctvo, lekárstvo, automobilový priemysel, právo a legislatíva, hoteliérstvo a pohostinstvo.