458
Hľadáme externých prekladateľov, tlmočníkov a korektorov. Uprednostníme prekladateľov s praxou a tých, ktorí aktívne používajú CAT nástroje (najmä Trados).

Kariéra prekladateľa, tlmočníka a korektora

Databázu našich prekladateľov neustále rozširujeme. Hľadáme externých prekladateľov, tlmočníkov a korektorov. Uprednostníme prekladateľov s praxou a tých, ktorí aktívne používajú CAT nástroje (najmä Trados).

Ak máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, zašlite nám váš profesíjny životopis na adresu

S pani Adrianou Comber sa exceletne spolupracuje, pretože dokáže pohotovo reagovať na naše takmer vždy časovo náročné vyhotovenia prekladov .Popri profesionalite a odbornosti dokáže vnímať časovú tieseň zadávateľskej firmy a tým poskytnúť službu navyše, pre ktorú ju oslovíme zas a znova ☺“
Nagyová VeronikaObchodný a personálny manažér Profisteel s.r.o.
Nagyová Veronika
Pekne spracované a presné preklady, rýchla komunikácia a férové ceny. Odporúčame spoluprácu so spoločnosťou Interlingo, s.r.o.
Siam center Slovakia s.r.o.Title
Siam center Slovakia s.r.o.
Pokiaľ ide o náročné preklady, určite sa neobrátim na niekoho iného, pretože som mal vždy dobré skúsenosti s firmou Interlingo a vždy splnila moje očakávania. Oceňujem najmä flexibilitu a profesionálny prístup.
Bc. Radoslav Jakubíkkonateľ JSG-MONT, s.r.o.
Bc. Radoslav Jakubík
S prekladateľkou pani Mgr.Comber spolupracujeme 2 roky pri prekladoch z NJ v oblasti prekladov z technickej oblasti . S prácou pani Comber sme boli vždy spokojní.
Rudolf Kotrlakonateľ ALUPRINT,s.r.o.
Rudolf Kotrla
Maximálna spokojnosť s rýchlosťou vyhotovenia a s úrovňou prekladov. Milý, priateľský a ústretový prístup. Môžeme len odporúčať.
Mgr. Blašková ZuzanaSpilatex, s.r.o
Mgr. Blašková Zuzana
Často potrebujem pre svojich klientov odborné a hlavne promptne dodané preklady. So spoločnosťou Interlingo, s p. Mgr. Comber sme boli vždy veľmi spokojní, je profesionálna, ochotná, a dohodnuté termíny dodrží.
Galková Vierakancelária daňového poradcu G-TEAM
Galková Viera
Pracovný prístup pani Comber považujem za vysoko profesionálny. Oceňujem korektné jednanie, kvalitne odvedenú prácu, expresné termíny a najmä flexibilitu, ktorá je pre našu firmu veľmi dôležitá. Služby využijeme určite aj v budúcnosti.
Jana Prasličkovásales representative RVZ MONT, s. r. o.
Jana Prasličková
,,Spoluprácu so spoločnosťou Interlingo, s.r.o. hodnotíme pozitívnym dojmom. Pani Mgr. Comber bola pri svojej práci dôsledná a zodpovedná. Termín dodania požadovanej služby bol splnený na 100%. Pre uvedenú spoločnosť by sme sa určite rozhodli aj v budúcnosti”
JUNOZ & PARTNERS ENGINEERING, s.r.o.
JUNOZ & PARTNERS
Velmi rád stručne zhodnotím našu spoluprácu. Naša spolupráca vždy bola a je veľmi efektívna. Oceňujeme časovú flexibilitu a rýchlosť služieb poskytovaných konateľkou spoločnosti INTERLINGO, s.r.o.,tak ako aj ich kvalitu za primeranú cenu.
Bc. Miroslav Krasko Salesmanager STAMOL, s.r.o.
Bc. Miroslav Krasko Salesmanager
Spoločnosť HN Accounting, s.r.o viac ako dva roky spolupracuje s Interlingo s.r.o. Pani konateľka je veľmi spoľahlivá, objednané preklady máme na dohodnutý čas hotové. S poskytnutými službami ako aj prístupom sme maximálne spokojní. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
H.N. Accounting s.r.o.
H.N. Accounting s.r.o.