+421 948 08 91 98 info@interlingo.sk

Preklady

Od nás získate preklad presný a expresne rýchlo.

Naše preklady sú odborné, bežné aj úradné. Dodávame vám ich v expresných termínoch a vo výstupných formátoch podľa Vašich požiadaviek. Doručenie poštou zabezpečíme na celom území Slovenska ale aj do zahraničia.

Preklady

Kladieme dôraz na terminologickú správnosť a zrozumiteľnosť čo je dôležité pre presnú zhodu zdrojového a cieľového textu. Naši prekladatelia zvyčajne prekladajú texty z cudzích jazykov do svojho rodného jazyka, majú výborné znalosti oboch jazykov a sú dokonalo zorientovaní v oblasti gramatiky, štylistikya syntaxe.

CAT nástroje

Prekladáme profesionálne za pomoci najrozšírenejších CAT nástrojov, ktoré umožňujú počítačom podporovaný preklad. Takéto preklady zabezpečia terminologickú jednotnosť, ušetria náklady na spätný prevod prekladov do HTML alebo za DTP sadzbu. Je to proces, keď sa produkt prevedie z jedného (zdrojového) jazyka do druhého (cieľového) a prispôsobí sa jazykovým, trhovým a kultúrnym zvyklostiam krajiny. Poskytujeme lokalizácie softvérov, internetových stránok a portálov, multimédií a hier.

Objednajte si svoj preklad do cudzieho jazyka už teraz

Te sea deleniti suscipiantur deterruisset, eu quis detracto sapientem mea. An purto dicunt deserunt vix, eam te iudico tritani. Dicunt iriure ex sed, ex wisi timeam deterruisset vim.

Preklady

Odborné preklady z/do všetkých svetových jazykov – prekladá odborník na príslušnú oblasť (bez príplatku za odbornosť). Všetky preklady prechádzajú kontrolou pravopisu a preklepov, grafickou úpravou a na požiadanie zákazníka zabezpečíme aj odbornú korektúru.

Preklady návodov, manuálov, dokumentácie, výkresov a noriem, príručiek a pod. Preklady ponúkame v rôznych odvetviach, najmä však oblasti strojárskeho, automobilového priemyslu, elektrotechniky, IT a polygrafie.

Preklady zmlúv, dohôd, zákonov, rozsudkov, rozhodnutí a inej právnej dokumentácie.

Preklady z oblasti bankovníctva, účtovníctva, poisťovníctva, hospodárstva a obchodu.

(s okrúhlou pečiatkou súdneho prekladateľa)

Preklady diplomov, vysvedčení, potvrdení, rodných, sobášnych, úmrtných listov, osvedčení a rôznych iných dokumentov, ktoré naši zákazníci potrebujú.

Jazykové korektúry

Ponúkame jazykovú korektúru prekladu rodeným hovorcom. Porovnáva zdrojový a cieľový text z hľadiska jednotnosti terminológie, spôsobu vyjadrovania a štýlu. Pri nezávislej jazykovej korektúre ide o posúdenie jazykových  kvalít prekladu, ktorý nebol vyhotovený našou spoločnosťou.

DTP

Preklad spracujeme v akomkoľvek formáte (FrameMaker, PageMaker, QuarkXPress, Corel, Interleaf atď.). Preložené dokumenty budú po grafickej stránke vernými kópiami originálov. Bežne vyhotovujeme preklad so základnou grafickou úpravou. DTP je precízne grafické spracovanie do podoby vhodnej pre tlač.

Prekladáme z jazykov:

Albánčina
Angličtina
Arabčina
Arménčina
Bieloruština
Bengálčina
Bosniačina
Bulharčina
Čeština
Čínština
Dánčina
Estónčina
Fínčina
Francúzština
Gruzínština
Hebrejština
Hindčina
Holandčina
Chorvátčina
Indonézčina
Taliančina
Japončina
Kazaština
Kórejčina
Latinčina
Litovčina
Lotyština
Maďarčina
Macedónčina
Moldavčina
Mongolčina
Nemčina
Nórčina
Perzština
Poľština
Portualčina
Rumunčina
Ruština
Gréčtina
Slovenčina
Slovinčina
Srbčina
Španielčina
Švédčina
Thajčina
Turečtina
Ukrajinčina
Urdčina
Valónčina
Vietnamčina
Flámčina

Referencie

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae.

When you innovate, you make mistakes. It is best to admit them quickly, and get on with improving your other innovations. When you innovate, you make mistakes John Doe

Web Engineer, Microsoft

When you innovate, you make mistakes. It is best to admit them quickly, and get on with improving your other innovations. When you innovate, you make mistakes Jane Doe

Web Engineer, Microsoft

When you innovate, you make mistakes. It is best to admit them quickly, and get on with improving your other innovations. When you innovate, you make mistakes Jessica Blue

Web Engineer, Microsoft