+421 948 08 91 98 info@interlingo.sk

Tlmočenie

Poskytneme vám tlmočníka na firemné rokovanie alebo na vybavvenie obchodných telefonátov do zahraničia, na spracovanie korešpondencie aby v reálnom čase umožnil viacjazyčnú komunikáciu.

Tlmočíme zo zdrojového do cieľového jazyka úplne plynulo. Zabezpečujeme konzekutívne, simultánne a právne certifikované tlmočenie.

Priority pri interpretácii zahŕňajú odbornosť, profesionalitu, skúsenosti aby tlmočník efektívne zvolil tú najlepšiu kombináciu významu slov a kontextu a zabezpečil tak odbúranie jazykových bariér.

Objednajte si tlmočenie na konferenciu či jednanie už teraz

OBJEDNAJ TLMOČENIE

 

TYPY TLMOČENIA

Simultálne tlmočenie

Tento druh tlmočenia sa využíva najmä na konferenciách, prednáškach, firemných prezentáciách, kongresoch a seminároch s väčším počtom účastníkov. Tlmočník sa nachádza v kabínke a potrebná je špeciálna tlmočnícka technika.

Konzekutívne tlmočenie

Tento druh tlmočenia poskytujeme hlavne pre obchodné rokovania, školenia, prednášky, telefonické a konferenčné hovory s menším počtom účastníkov.

Úradné/Súdne tlmočenie

Tento druh tlmočenia môže vykonávať len tlmočník so súdnou (okrúhlou) pečiatkou. Ide o tlmočenie na svadbách, súdnych pojednávaniach a svedeckých výpovediach.

Tlmočenie po telefóne

Kedy môžete využiť tlmočenie po telefóne? Ak potrebujete vybaviť objednávku, zákazku, reklamáciu po telefóne, pri rokovaní so zahraničnými zákazníkmi a dodávateľmi, pri riešení problémov a podpore zahraničných zákazníkov, pri komunikácii s úradmi alebo inštitúciami v zahraničí, pri vybavovaní víz alebo pracovných žiadostí.

Tlmočenie s výjazdom

Čaká Vás dôležité rokovanie na druhom konci Slovenska alebo v zahraničí? Naši tlmočníci prídu až na miesto a poskytnú svoje služby v akejkoľvek dobe, ktorú si určíte, vrátane večerov či víkendov.